Utebord Venture Home Garcia 200 cm
fr.5 039 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Garcia 200 cm
5 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord från serien Garcia i klassisk design med en rektangulär bordsskiva i dekorativ aintwood – lika tåligt som stilrent! Stommen är i vit aluminium som är lättviktigt och gör bordet enkelt att flytta omkring. Bordet lämpar sig utmärkt för utomhusbruk och passar därför lika bra i uterummet som i trädgården. Matcha med våra matstolar i samma serie för en komplett look och skapa ett iögonfallande blickfång på din uteplats. Här kan du samla nära och kära för strålande måltider i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord från serien Garcia i klassisk design med en rektangulär bordsskiva i dekorativ aintwood – lika tåligt som stilrent! Stommen är i vit aluminium som är lättviktigt och gör bordet enkelt att flytta omkring. Bordet lämpar sig utmärkt för utomhusbruk och passar därför lika bra i uterummet som i trädgården. Matcha med våra matstolar i samma serie för en komplett look och skapa ett iögonfallande blickfång på din uteplats. Här kan du samla nära och kära för strålande måltider i sommar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Aintwood, Aluminium |
| Serie | Garcia |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Färg | Grå, Svart |
| Längd | 200 cm |
