Utebord Venture Home Kenya 220 cm
6 145 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Rektangulärt bord från Venture Home i teak. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 197 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
- Mått mellan ben långsida: 197 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9526-444 |
| Montering | Ja |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Kenya |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 220 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107081161 |




