Utebord Venture Home Kenya 90x180
7 599 kr
Se priset!
SittmöblerTrädgårdsstol Venture Home Kenya Vit
849 kr
Kenya 90x180
7 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kenya är ett imponerande matbord i teak med en elegant whitewash-finish som ger en modern och fräsch känsla. Med sin generösa storlek är det det perfekta bordet för att samla familj och vänner till härliga middagar, både inomhus och utomhus.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kenya är ett imponerande matbord i teak med en elegant whitewash-finish som ger en modern och fräsch känsla. Med sin generösa storlek är det det perfekta bordet för att samla familj och vänner till härliga middagar, både inomhus och utomhus.
Teakens naturliga hållbarhet och tåliga egenskaper gör Kenya till en pålitlig möbel som står emot tidens tand. Den stilrena designen och den mjuka färgtonen gör bordet enkelt att matcha med olika stolar och inredningsstilar.
Skapa en inbjudande atmosfär för minnesvärda stunder med Kenya – det rymliga matbordet där funktion och estetik möts.
Skapa en inbjudande atmosfär för minnesvärda stunder med Kenya – det rymliga matbordet där funktion och estetik möts.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9788-130 |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Vit |
| Djup | 180 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Teak |
| Serie | Kenya |
| Produkttyp | Utebord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 90 cm |
| EAN-nr | 7340220839411 |







