Utebord Venture Home Kiara 180/240 cm
7 109 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förlängningsbart bord i teak. Med iläggsskivan blir bordet 2400 mm. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 100 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
- Mått mellan ben långsida: 100 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9525-444 |
| Montering | Ja |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Oval |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1800 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Ja |
| EAN-nr | 7350107081154 |







