Utebord Venture Home Kiara 195/295 cm
12 019 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förlängningsbart bord i teak med kryssade ben. Med iläggsskivan blir bordet 2950 mm. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förlängningsbart bord i teak med kryssade ben. Med iläggsskivan blir bordet 2950 mm. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 138 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
- Mått mellan ben långsida: 138 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9524-444 |
| Montering | Ja |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Kiara |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1950 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Ja |
| EAN-nr | 7350107081147 |






