Utebord Venture Home Lina Ø120 cm Matbord i Trä & Aluminium, Beige
6 579 kr
3 995 krSpara 39 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett bord för alla sommarens middagar, den runda designen skapar en gemenskap med dina gäster. Ett stilrent och modernt bord i beiget som passar de flesta uteplatser och altaner. Ger en varm och inbjudande känsla till din uteplats. Låt skratt och samtal flöda här i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett bord för alla sommarens middagar, den runda designen skapar en gemenskap med dina gäster. Ett stilrent och modernt bord i beiget som passar de flesta uteplatser och altaner. Ger en varm och inbjudande känsla till din uteplats. Låt skratt och samtal flöda här i sommar!
Fördelar: Utebord Venture Home Lina Ø120 cm Matbord i Trä & Aluminium, Beige
- Skapar gemenskap med rund design
- Stilrent och modernt för alla uteplatser
- Ger en varm och inbjudande känsla
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2130-402 |
| Färg | Beige |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lina |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 1200 mm |
| Diameter | 120 cm |
| Höjd | 74 mm |
| Max Belastning | 160 Kg |
| EAN-nr | 7350133233824 |




