Utebord Venture Home Llama
8 349 kr
Se priset!

Llama
8 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rektangulärt matbord från Venture Home i vit aluminiumram med vita ben och med grå HPL bordsskiva. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Rektangulärt matbord från Venture Home i vit aluminiumram med vita ben och med grå HPL bordsskiva. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9570-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Aluminium/HPL |
| Serie | Llama |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | HPL |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2050 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107081406 |















