Utebord Venture Home Mexico 200x100 cmVit/Teak
13 815 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett stilrent matbord från Venture Home med bordsskiva i teak och stativ i aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6182-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit/Teak |
| Djup | 2040 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Teak/Aluminium |
| Serie | Mexico |
| Form bord | Rektangulär |
| Tjocklek | 25 mm |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 35 kg |
| Bredd | 100 cm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081901 |














