Utebord Venture Home Mexico Ø 140 cmVit/Teak
8 586 kr
7 549 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit/Teak

Mexico Ø 140 cm
Vit/Teak
7 549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord från Venture Home med bordsskiva i teak och stativ i aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6161-400 |
| Färg | Vit/Teak |
| Tjocklek | 50 mm |
| Höjd | 760 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Vikt | 25 kg |
| Bredd | 1440 mm |
| Djup | 1440 mm |
| Ställbar | Nej |
| Diameter | 1400 mm |
| Produkttyp | Matbord |
| Material | Teak/Aluminium |
| Form bord | Rund |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Mexico |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7350107081888 |




