Utebord Venture Home Panama 160-240
fr.10 295 kr
Se priset!
Välj variant

Panama 160-240
10 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett stilrent matbord från Venture Home med bordsskiva i teak och stativ i aluminium. Med iläggsskivan blir bordet 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett stilrent matbord från Venture Home med bordsskiva i teak och stativ i aluminium. Med iläggsskivan blir bordet 2400 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 1640 mm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Teak/Aluminium |
| Serie | Panama |
| Form bord | Rektangulär |
| Tjocklek | 25 mm |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 38 kg |
| Bredd | 90 cm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Svart/Teak, Vit/Teak |
