Utebord Venture Home Panama 160-240Svart/Teak
11 455 kr
10 295 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart/Teak
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett stilrent matbord från Venture Home med bordsskiva i teak och stativ i aluminium. Med iläggsskivan blir bordet 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett stilrent matbord från Venture Home med bordsskiva i teak och stativ i aluminium. Med iläggsskivan blir bordet 2400 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6023-520 |
| Färg | Svart/Teak |
| Tjocklek | 25 mm |
| Höjd | 75 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Vikt | 38 kg |
| Bredd | 90 cm |
| Djup | 1640 mm |
| Ställbar | Ja |
| Produkttyp | Matbord |
| Material | Teak/Aluminium |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Panama |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7350107081802 |
















