Utebord Venture Home Parma
10 055 kr
6 187 krSpara 38 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Parma från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i aintwood och ett underrede i aluminium. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Parma från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i aintwood och ett underrede i aluminium. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Mått
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 73 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 4145-408 |
| Färg | Svart/Grå |
| Material | Aluminum/Aintwood |
| Serie | Parma |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Diameter | 1400 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1400 mm |
| Bredd | 1400 mm |
| EAN-nr | 7350107082458 |







