Utebord Venture Home Philippa 200 cm
5 085 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord från Venture Home i akacia. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 184 cm
- Höjd till undersida bord: 76 cm
- Mått mellan ben långsida: 184 cm
- Höjd till undersida bord: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9607-075 |
| Montering | Ja |
| Färg | Akacia |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 900 mm |
| Material | Akacia |
| Serie | Philippa |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Akacia |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107080751 |






