Utebord Venture Home Rives
6 199 kr
Se priset!

Rives
6 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Rektangulärt matbord från Venture Home i svart akacia, med kryssade ben. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 140 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 140 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9553-015 |
| Produkttyp | Matbord |
| Material | Akacia |
| Form bord | Rektangulär |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Toppskiva | Akacia |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2000 mm |
| Serie | Rives |
| Förlängningsbart | Nej |
| Färg | Svart |
| Montering | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081505 |









