Utebord Venture Home Texas
6 295 kr
Se priset!

Texas
6 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Texas från Venture Home är ett snyggt matbord i svart aluminiumram med grå infälld bordskiva samt infällda teakdetaljer på två sidor av bordet. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Texas från Venture Home är ett snyggt matbord i svart aluminiumram med grå infälld bordskiva samt infällda teakdetaljer på två sidor av bordet. Lättare montering krävs.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
- Mått mellan ben långsida: 190 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9575-520 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Aluminium/Teak/Sprayglas |
| Serie | Texas |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Sprayglas |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107081413 |






