Utebord Venture Home Virya
fr.2 839 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Virya
2 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Virya från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i glas och ett underrede i aluminium. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Virya från Venture Home. Ett modernt bord och en toppskiva i glas och ett underrede i aluminium. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Enklare montering krävs.
Mått
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 625 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Material | Aluminium/Metall/Glas |
| Serie | Vermilion |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Trädgårdsbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Svart, Vit/Grå |
| Längd | 1600, 2000 mm |
