Dynlåda Outfit med HjulMått: 75x170x95 cm
4 248 kr
2 995 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
950 mm

med Hjul
Mått: 75x170x95 cm
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
OutfitBeskrivning
Dynlåda från Outfit med 2 hjul vilket gör den enkel att förflytta.
Boxen är en riktigt stor modell som rymmer många kuddar och med sin svarta färg står den ofta i bra kontrast till de flesta trädgårdsmöbler och passar därför in på de flesta terrasser och balkonger. I locket sitter 2 gasspjäll som håller locket öppet. Denna modell kommer med hjul.
Storlek
- Bredd: 170 cm
- Höjd: 95 cm
Storlek
- Bredd: 170 cm
- Höjd: 95 cm
Recensioner
Henrik Barckman Verifierad köpare
för 1 år sedanBra låda. Enkel att montera
Magdalena RVerifierad köpare
för 2 år sedanJag har inte haft den så länge så just nu blir det detta betyg.
Tommy AVerifierad köpare
för 3 år sedanStor o rymlig av hyfsad kvalite
Katarina KVerifierad köpare
för 4 år sedanToppennöjd! Så fin, bra med hjul och bra med plats för alla våra dynor (många)! Rekommenderas varmt!
Tomas TVerifierad köpare
för 4 år sedanRymlig och lättflyttad
+ Att den har hjul
- Inget lås på locket som lätt blåser upp vid lite hårdare vind
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 629982 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 629982 |
| Höjd | 950 mm |
| Längd | 1700 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Volym | 1210 l |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Svart |
| Material | Metall/rotting/pp/pe-plast |
| Serie | Outfit |
| Produkttyp | Dynlåda |
| EAN-nr | 5701390397958 |







