Hammockskydd Eden Wood Nova 3-sits Utomhus
2 600 kr
2 339 krSpara 10 %Kampanj

Nova 3-sits Utomhus
2 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd för hammock i grå polyester med poluretan beläggning för att få bästa vattenavvisning. Hammockskyddet har två stycken dragkedjor framtill i respektive hörn och snöre längst back om man vill ha det uppfällt. Ger ett perfekt vindskydd och passar till Eden Woods högre Hammock Torekov.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Möbelskydd för hammock i grå polyester med poluretan beläggning för att få bästa vattenavvisning. Hammockskyddet har två stycken dragkedjor framtill i respektive hörn och snöre längst back om man vill ha det uppfällt. Ger ett perfekt vindskydd och passar till Eden Woods högre Hammock Torekov.
Recensioner
Petra JVerifierad köpare
för 1 år sedanHar en mycket gammal hammock och detta skydd passade utmärkt. Mycket bra funktionsmässigt och så bekvämt att kunna lämna dynorna i hammocken och det håller allt torrt. Helnöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 069-7 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 1830 mm |
| Längd | 2130 mm |
| Serie | Nova |
| Produkttyp | Hammockskydd |
| Bredd | 1650 mm |
| EAN-nr | 7350107035898 |

