Hammocktak Eden Wood till Mellby/Marstrand/Torekov 2-sits Utomhus
fr.1 100 kr
fr.989 krSpara 10 %Kampanjtom 17/5
Välj variant

till Mellby/Marstrand/Torekov 2-sits Utomhus
989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Hammocktak Eden Wood 2-sits är ett hammocktak som passar till Mellby 2 sits Hammock.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Mellby |
| Produkttyp | Hammocktak |
| Bredd | 1300 mm |
| Färg | Beige, Blå, Svart |
| Höjd | 1580 mm |
| Sittdjup | 570 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 1100 mm |

