Hammocktak Eden Wood till Mellby/Marstrand/Torekov/Holmsund 3-sits Utomhus
fr.1 250 kr
fr.1 059 krSpara 15 %Kampanj
Välj variant

till Mellby/Marstrand/Torekov/Holmsund 3-sits Utomhus
1 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Hammocktak Eden Wood 3-sits är ett hammocktak som passar till Mellby/Marsstrand/Torekov.
Recensioner
MargarethaVerifierad köpare
för 2 år sedanJag älskar min nya hammock!
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Hammocktak |
| Bredd | 1300 mm |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Grön, Svart |
| Höjd | 1580 mm |
| Sittdjup | 570 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |

