Möbelskydd Venture Home L-Form Utomhus
fr.659 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

L-Form Utomhus
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeRecensioner
Kenneth FVerifierad köpare
för 4 år sedanBra skydd. Köpte ett nummer större än vad som krävdes vilket gav en enklare hantering vid påläggning av skyddet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Möbelskydd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 800, 900, 2550 mm |
| Längd | 660, 840, 860 mm |
| Bredd | 2030, 2540, 3250 mm |
| Mått | 203x203x80x86, 254x254x90x66, 325x255x100x84 cm |




