Flatvävd Matta InHouse Group LenoxAntracit, 290x200 cm
3 375 kr
2 955 krSpara 12 %Kampanj

Lenox
Antracit, 290x200 cm
2 955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lenox är en lättskött, slitstark och tålig matta som kan användas både inomhus och utomhus. Mattan har ett fint blommotiv och är tillverkad i 100% polypropylen.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Lenox är en lättskött, slitstark och tålig matta som kan användas både inomhus och utomhus. Mattan har ett fint blommotiv och är tillverkad i 100% polypropylen.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 119161 |
| Färg | Antracit |
| Längd | 290 cm |
| Material | Polypropylen |
| Serie | Lenox |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Flatvävd Matta |
| Bredd | 200 cm |
| Mått | 290x200 cm |
| EAN-nr | 5414452007305 |


