Skyddsduk HeissnerMått (B x L): 4 x 4 m
769 kr
679 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
Mått (B x L): 4 x 4 m

Skyddsduk Heissner
Mått (B x L): 4 x 4 m
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Heissner professionella skyddsduk läggs under dammlinern och skyddar den från stenar och rötter.
Materialet är fritt från organiska material vilket gör att den inte möglar eller ruttnar, och att den är extra tålig och seg. Den kan användas som underlag för dammliner, som avskiljande lager för grusgångar, i sandlådor eller under asfalterade ytor. Den lämpar sig även för att fodra dräneringsdiken eller som droppskydd på stödmurar och liknande.
Specifikationer:
- Yta: 16 m²
- Mått (B x L): 4 x 4 m
Specifikationer:
- Yta: 16 m²
- Mått (B x L): 4 x 4 m
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Art.Nr. | TF920-16 |
| Längd | 400 cm |
| Yttäckning i m2 | 16 |
| Storlek | Mått (B x L): 4 x 4 m |
| Vikt | 3,2 kg |
| Bredd | 400 cm |
| Produkttyp | Dammduk/liner |
| Tjocklek | 1 mm |
| Höjd | 0,1 cm |
| EAN-nr | 4006873426684 |








