Cylinder Millers 71208 Dubbel 5 nycklar
Rek. pris 2 150 kr/frp
fr.1 095 kr/frp
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Oval dubbel låscylinder i mässing. Standard ovalt utförande med lång medbringare utsida och rokoko urförande med lång medbringare insida. Levereras med 5st nycklar. 7-stift. För genomgående fastsättning. Uppfyller kraven för klass 3.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Oval dubbel låscylinder i mässing. Standard ovalt utförande med lång medbringare utsida och rokoko urförande med lång medbringare insida. Levereras med 5st nycklar. 7-stift. För genomgående fastsättning. Uppfyller kraven för klass 3.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003176
- Cylinderutförande: Oval
- Lika låsning: Ja
- ETIM-klasskod: EC003176
- Cylinderutförande: Oval
- Lika låsning: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Produkttyp | Cylinder |
| Material | Mässing |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 set |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 31 mm |
| Antal Nycklar | 5 st |
| Färg | Krom, Matt Krom |
