Vredcylinder Millers 77541 No
fr.409 kr/frp
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Vredcylinder i mässing. För skruvfastsättning genom låsstolpen.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003176
- Cylinderutförande: Oval
- ETIM-klasskod: EC003176
- Cylinderutförande: Oval
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Produkttyp | Vredcylinder |
| Material | Mässing |
| Bredd | 20 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 31 mm |
| Färg | Krom, Matt Krom, Matt Mässing |

