Vredcylinder Millers 77542
fr.264 kr/frp
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Vredcylinder Millers 77542
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Vredcylinder i mässing. För genomgående fastsättning.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC003176
- Cylinderutförande: Oval
- ETIM-klasskod: EC003176
- Cylinderutförande: Oval
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Mässing |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Vredcylinder |
| Bredd | 20 mm |
| Färg | Krom, Matt Krom, Matt Mässing |

