Golvplatta Hestraplattan Stone Light Grey
415 kr/m²
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvplatta Stone med en känsla av stengolv. Stone är en slät platta med struktur som ger ett stenliknande utseende, men är varmare och mjukare än ett riktigt stengolv.
Varumärke
HestraplattanBeskrivning
Golvplatta Stone med en känsla av stengolv. Stone är en slät platta med struktur som ger ett stenliknande utseende, men är varmare och mjukare än ett riktigt stengolv.
Hestraplattans golvplatta har speciella egenskaper. Skulle olyckan vara framme och du tappar något, så är chansen större att golvet håller. Den låter golvet under andas och klarar väder och vind. Passa på att fixa golvet på uteplatsen, garaget eller altanen med Stone.
Recensioner
Ann-SofieVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg att titta på! Plastig att gå på, vid regn rinner inte vattnet av!
+ Snygg platta
- Känns plastig, regnvatten rinner ej av
Egenskaper
| Varumärke | Hestraplattan |
| Art.Nr. | 7020-26 |
| Färg | Ljusgrå |
| Imitation | Sten |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7020-26 |
| Material | Återvinningsbar polypropylenkomposit (PP) |
| Serie | Stone |
| Produkttyp | Golvplattor |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Längd | 385 mm |
| Antal (m2/frp) | 1 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 7 st/frp |
| Tjocklek | 8,5 mm |
| Bredd | 385 mm |
| EAN-nr | 7391520029040 |

