Golvplatta Hestraplattan Stone Sand
415 kr/m²
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvplatta Stone med en känsla av stengolv. Stone är en slät platta med struktur som ger ett stenliknande utseende, men är varmare och mjukare än ett riktigt stengolv.
Varumärke
HestraplattanBeskrivning
Golvplatta Stone med en känsla av stengolv. Stone är en slät platta med struktur som ger ett stenliknande utseende, men är varmare och mjukare än ett riktigt stengolv.
Hestraplattans golvplatta har speciella egenskaper. Skulle olyckan vara framme och du tappar något, så är chansen större att golvet håller. Den låter golvet under andas och klarar väder och vind. Passa på att fixa golvet på uteplatsen, garaget eller altanen med Stone.
Recensioner
Maja DVerifierad köpare
för 2 år sedanThomas EVerifierad köpare
för 2 år sedanSer ut som äkta sten, vackert skimrande, på alla bilder. Men när man får produkten så ser den exakt ut som LEGO plast, och känns som LEGO plast, och är som LEGO plast att gå på. Extremt stor besvikelse på dessa reklambilder.
Egenskaper
| Varumärke | Hestraplattan |
| Art.Nr. | 7020-29 |
| Färg | Beige |
| Imitation | Sten |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7020-29 |
| Material | Återvinningsbar polypropylenkomposit (PP) |
| Serie | Stone |
| Produkttyp | Golvplattor |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Längd | 393 mm |
| Antal (m2/frp) | 1 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 7 st/frp |
| Tjocklek | 8,5 mm |
| Bredd | 385 mm |
| EAN-nr | 7391520029057 |


