Kantlist Hestraplattan Stone Sand
Rek. pris 23 kr
19 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kantlist till golvplatta Stone. Används oftast i kombination med hörnlist. Du behöver 1 kantlist per platta som ligger i yttersta raden.
Varumärke
HestraplattanBeskrivning
Kantlist till golvplatta Stone. Används oftast i kombination med hörnlist. Du behöver 1 kantlist per platta som ligger i yttersta raden.
Kantlister används i de fall golvplattan skall läggas i utrymmen som saknar ett fast avslut. Till exempel runt poolen eller under trädgårdsmöblerna. Välj samma färg som golvplattan, eller skapa en annan effekt genom att välja en avvikande färg på kantlisten.
Recensioner
Thomas EVerifierad köpare
för 2 år sedanSer ut som äkta sten, vackert skimrande, på alla bilder. Men när man får produkten så ser den exakt ut som LEGO plast, och känns som LEGO plast, och är som LEGO plast att gå på. Extremt stor besvikelse på dessa reklambilder.
Egenskaper
| Varumärke | Hestraplattan |
| Art.Nr. | 7030-29 |
| Produkttyp | Kantlist |
| Material | Återvinningsbar polypropylenkomposit (PP) |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7030-29 |
| Serie | Stone |
| Imitation | Sten |
| Färg | Beige |
| Tjocklek | 8,5 mm |
| Bredd | 390 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Längd | 52 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
