Trall NSH Tryckimpregnerat 80x80
Beskrivning
Recensioner
Mycket bra pris men ojämn kvalitet. Lämpligt att köpa extra och kassera undermåliga ex eller byta enskilda paneler.
Det var precis vad jag sökte. Storleken avgjorde. Jag hade försökt med mindre storlek tidigare, men det blev väldigt ostadigt. Nu har jag en uteplats, som är 160 x160, och med några brädor under blev det väldigt stadigt.
Bra produkt! Nyttigt.
Bra; färdiga trallar med just den storlek jag behövde och att man kunde bestämma antal själv. Priset var också bra. Mindre bra; Impregneringen gjorde många trallar grönaktiga och dessutom var det många kvistar i trallarna. Helhet; är nöjd med köpet!!
För klent virke!
Trallen har dålig kvalitet. Köpte samma produkt förra året och ville komplettera med två stycken nya. Trallen var möglig, virket skadat och flammig av impnegreringen. Möglet gick dock bort när att jag tvättade med såpa och skurborste. Dessutom lossnar tvärbrädorna, sitter fast med för korta klammer.
Allt skött till full belåtenhet. Transport fungerade jättebra. Trallen var perfekta
Rätt produkt för mej. Gick inte att beställa det antal jag ville ha från annan leverantör. ( Måste ta en hel pall)
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 801-111 |
| Produkttyp | Trall |
| Antal | 1,56 st/m2 |
| Material | Trä |
| Tjocklek | 30 mm |
| Mått | 800x800 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Vikt | 5,5 kg |
| EAN-nr | 5705858050713 |

