Bänkskiva INR Air med Hål för BlandareBredd: 1004 mm, Raw Concrete Satin, Höger
Rek. pris 9 690 kr
7 757 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grå
Bredd:
1004 mm
Placering Tvättställ:
Höger

Air med Hål för Blandare
Bredd: 1004 mm, Raw Concrete Satin, Höger
7 757 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva INR Air är en elegant bänkskiva som passar till tvättställsskåp i serien Air. Bänkskivan har förborrat hål för tvättställsutlopp samt för blandare.
Varumärke
INRBeskrivning
Bänkskiva INR Air är en elegant bänkskiva som passar till tvättställsskåp i serien Air. Bänkskivan har förborrat hål för tvättställsutlopp samt för blandare.
Denna bänkskiva finns i flera utföranden.
Denna bänkskiva passar till tvättställsskåp med bredden 1000 mm och är anpassat för ett tvättställ placerat till höger.
Denna bänkskiva passar till tvättställsskåp med bredden 1000 mm och är anpassat för ett tvättställ placerat till höger.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 365310 |
| Serie | Air |
| Färg | Grå |
| Bredd | 1004 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Placering Tvättställ | Höger |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Kvartskomposit |
| Djup | 455 mm |
| EAN-nr | 7340123928069 |
