Bänkskiva Miller Badrum Sten 120Svart Diabas, 2 st Blandarhål till Höger
15 200 kr
Vald variant
Färg:
Svart Diabas
Hål för Blandare:
2 Hål Höger

Sten 120
Svart Diabas, 2 st Blandarhål till Höger
15 200 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York och London från Miller Badrum. Köp till bänkskiva när du vil ha ett fristående handfat.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York och London från Miller Badrum. Köp till bänkskiva när du vil ha ett fristående handfat.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 1200D-H |
| Färg | Svart Diabas |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 455 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | 2 Hål Höger |
| Tjocklek | 30 mm |

