Bänkskiva Svedbergs Epos LaurentB: 810, Centrerad
9 290 kr
7 432 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
810 mm

Epos Laurent
B: 810, Centrerad
7 432 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 12-14 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Svedbergs Epos Laurent är en Dektonskiva med guldmarmorering på mörk botten. Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Epos Laurent är en Dektonskiva med guldmarmorering på mörk botten. Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Bänkskivan kommer med förborrade hål för att passa blandare och ovanpåliggande tvättställ, se skiss för placering av hål.
Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos med bredd 80 cm.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga temperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Denna bänkskiva är anpassad för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos med bredd 80 cm.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga temperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 143083 |
| Serie | Epos |
| Färg | Laurent |
| Bredd | 810 mm |
| Utförande | Centrerad |
| Höjd | 12 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Dekton |
| RSK-nr | 8933244 |
| EAN-nr | 7323100293992 |







