Bänkskiva Svedbergs KeonB: 1600 mm, Höger
11 690 kr
9 352 krSpara 20 %Kampanj64 tim kvar!

Keon
B: 1600 mm, Höger
9 352 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Svedbergs Keon är en dektonskiva med grå industrilook. För ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Keon är en dektonskiva med grå industrilook. För ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivorna levereras med överhäng.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 130137 |
| Färg | Keon |
| Bredd | 1610 mm |
| Utförande | Höger |
| Höjd | 12 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Dekton |
| RSK-nr | 8933863 |
| EAN-nr | 7323100359797 |



