Bänkskiva Svedbergs Kvarts Dubbel
fr.3 590 kr
fr.2 872 krSpara 20 %Kampanj69 tim kvar!
Välj variant

Kvarts Dubbel
2 872 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Svedbergs Kvarts är en bänkskiva i slitstarkt laminat som har en varm och inbjudande känsla med sin grå och sandfärgade bakgrund. Kvarts är den bänkskiva som passar till allt. För ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Kvarts är en bänkskiva i slitstarkt laminat som har en varm och inbjudande känsla med sin grå och sandfärgade bakgrund. Kvarts är den bänkskiva som passar till allt. För ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivorna levereras med överhäng.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 21202-DS |
| Serie | Kvarts |
| Bredd | 1210, 1600 mm |
| Utförande | Dubbel |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |





