Bänkskiva Svedbergs Skiffer Dubbel
fr.3 590 kr
fr.2 872 krSpara 20 %Kampanj8 tim kvar!
Välj variant

Skiffer Dubbel
2 872 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Rekommenderas att bäst kombinera med matta finishar och trämönster för exklusivt intryck.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Skiffer |
| Bredd | 1210, 1600 mm |
| Utförande | Dubbel |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Produkttyp | Bänkskiva |
| Material | Laminat |





