Bänkskiva Svedbergs SkifferB: 1600 mm, Vänster
4 190 kr
3 352 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
1600 mm
Utförande:
Vänster

Skiffer
B: 1600 mm, Vänster
3 352 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Rekommenderas att bäst kombinera med matta finishar och trämönster för exklusivt intryck.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 21601-V |
| Serie | Skiffer |
| Bredd | 1600 mm |
| Utförande | Vänster |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |
| RSK-nr | 8933856 |
| EAN-nr | 7323100360205 |






