Benställning Gustavsberg Ducentic för Tvättställskåp
Rek. pris 7 585 kr
fr.6 104 kr
Se priset!
Välj variant

Ducentic för Tvättställskåp
6 104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Benställning Gustavsberg Ducentic för Tvättställskåp är en stabil och stilren lösning för att ge ditt tvättställskåp ett lyft.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Benställning Gustavsberg Ducentic för Tvättställskåp är en stabil och stilren lösning för att ge ditt tvättställskåp ett lyft.
Egenskaper:
- Skapad för Gustavsbergs 200-årsjubileum och hyllar arvet av hantverk och design
- Passar till Ducentic kommodskåp
- Tillverkad av massiv ek
- Hyllor i ekfaner
- Skapad för Gustavsbergs 200-årsjubileum och hyllar arvet av hantverk och design
- Passar till Ducentic kommodskåp
- Tillverkad av massiv ek
- Hyllor i ekfaner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Serie | Ducentic |
| Färg | Brun Ek, Ljus Ek |
| Bredd | 570, 770, 970, 1170 mm |
| Utförande | Passar Kommod 100 cm, Passar Kommod 120 cm, Passar Kommod 80 cm, Passer for Kommode 60 cm, Passer til Kommode 100 cm, Passer til Kommode 80 cm, Passer til Skjenk 60 cm |
| Höjd | 490 mm |
| Djup | 450 mm |
| Produkttyp | Benstativ, Benställning |
| Tillverkarens Art.Nr. | GB71DCLF10AR, GB71DCLF10AW, GB71DCLF12AR, GB71DCLF12AW, GB71DCLF60AR, GB71DCLF60AW, GB71DCLF80AR, GB71DCLF80AW |
| Material | Eik, Massiv Eik, Solid Ek |
