Eluttag Hafa Bright för Låda
695 kr
Se priset!

Bright för Låda
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaBeskrivning
Anslut och ladda bekvämt dina elektriska apparater i badrummet med Hafa Bright eluttag för låda.
Monteras enkelt på bakstycket av lådan. 60cm sladd och stickpropp är förmonterade och ansluts till jordat 230V eluttag på väggen bakom lådan. Tack vare stickproppsanslutningen kan eluttaget lätt kopplas ur när du behöver ta ur lådan ur möbeln, till exempel vid rengöring av vattenlås.
Dokument
Recensioner
Marina SVerifierad köpare
för 1 vecka sedanJättebra kontakt som går att fästa utan att behöva borra i kommoden. Uppfyller alla förväntningar!
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1267261 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 67 mm |
| Höjd | 79 mm |
| Djup | 64,5 mm |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 362 kg |
| EAN-nr | 7330027176574 |



