Förvaring Fri Svedbergs till Högskåp
fr.2 393 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

till Högskåp
2 393 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaring Fri Svedbergs till Högskåp passar att köpa till Svedbergs högskåp och det är enkelt att montera den öppna sidoförvaringen och på så sätt öka totalbredden av högskåpet. Att köpa till förvaringen till sitt högskåp ger möjligheten att visa upp exklusiva förpackningar som visuellt förhöjer den lyxiga känslan i badrummet. Välj en dörr som tillåter dig att se den öppna förvaringen framifrån, eller en dörr som sträcker sig hela vägen ut till kanten av den öppna förvaringen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Förvaring Fri Svedbergs till Högskåp passar att köpa till Svedbergs högskåp och det är enkelt att montera den öppna sidoförvaringen och på så sätt öka totalbredden av högskåpet. Att köpa till förvaringen till sitt högskåp ger möjligheten att visa upp exklusiva förpackningar som visuellt förhöjer den lyxiga känslan i badrummet. Välj en dörr som tillåter dig att se den öppna förvaringen framifrån, eller en dörr som sträcker sig hela vägen ut till kanten av den öppna förvaringen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Brun Ask, Ek, Sand, Svart Ask, Vit, Vit Ask |
| Bredd | 150 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 330 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 7 kg |
| Produkttyp | Fri förvaring |
| Låda | Nej |
| Material | Spånskiva |



