Förvaringslåda Macro Design till Crown Djup 450 mm
985 kr

till Crown Djup 450 mm
985 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringslåda Macro Design till Crown tvättställsskåp med djup 450 mm. Köp till en extra förvaringslåda till din Crown kommod. Lådan är av svartlackerad valkromat.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Förvaringslåda Macro Design till Crown tvättställsskåp med djup 450 mm. Köp till en extra förvaringslåda till din Crown kommod. Lådan är av svartlackerad valkromat.
Lådan går att lyfta upp för lättare rengöring.
OBS! Förvaringslådan passar endast till tvättställsskåp med djup 450 mm, passar inte till övriga kommoder.
OBS! Förvaringslådan passar endast till tvättställsskåp med djup 450 mm, passar inte till övriga kommoder.
Recensioner
Rose-Marie HVerifierad köpare
för 1 år sedanBra låda att sortera småprylar i. Jag hade dock missat att det ingick en i kommod-köpet så nu har jag två lådor att sortera prylar i.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FCTK45S |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart |
| Bredd | 175 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 342 mm |
| Produkttyp | Förvaringslåda |

