Handtag Bathlife Nöje
Rek. pris 429 kr
fr.399 kr
Välj variant

Nöje
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Bathlife Nöje är ett stilrent handtag som passar till tvättställskåpen i Nöje-serien. CC-mått 340 mm.
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Handtag Bathlife Nöje är ett stilrent handtag som passar till tvättställskåpen i Nöje-serien. CC-mått 340 mm.
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Välj mellan olika utföranden. Matcha med benstativ Bära från Bathlife för en modern och personlig look till din badrumsmöbel
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Serie | Nöje |
| Färg | Krom, Vit |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 15 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Material | Aluminium |
