Handtag DuoBad Vilan Furni
fr.360 kr
Se priset!
Välj variant

Vilan Furni
360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Handtag Furni passar till Vilan tvättställskåp och sido/högskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Serie | Vilan |
| Färg | Krom, Satin |
| Bredd | 198, 488 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Djup | 30 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Material | Metall |

