Handtag Gustavsberg Ducentic H11Krom, 128 cc
184 kr
151 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom
CC-mått:
128 mm

Ducentic H11
Krom, 128 cc
151 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Gustavsberg Ducentic H11 är ett stilrent och funktionellt handtag designat för badrumsskåp i Ducentic-serien. Med sitt enkla formspråk och genomtänkta proportioner kompletterar det skåpens uttryck.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg Ducentic H11 är ett stilrent och funktionellt handtag designat för badrumsskåp i Ducentic-serien. Med sitt enkla formspråk och genomtänkta proportioner kompletterar det skåpens uttryck.
Handtaget finns i flera färger, vilket gör det enkelt att anpassa till olika stilar – oavsett om du föredrar en klassisk kromfinish, varm mässingston eller en modern matt svart look.
Egenskaper:
- Designat för badrumsskåp i Ducentic-serien
- Modell: H11
- Tidlös och greppvänlig form
- Finns i flera färgalternativ
- Enkel montering
- Tillverkat i slitstarkt Material för badrumsmiljö
Egenskaper:
- Designat för badrumsskåp i Ducentic-serien
- Modell: H11
- Tidlös och greppvänlig form
- Finns i flera färgalternativ
- Enkel montering
- Tillverkat i slitstarkt Material för badrumsmiljö
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | 8917170 |
| Serie | Ducentic |
| Färg | Krom |
| Bredd | 143 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Djup | 31 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| CC-mått | 128 mm |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8917170 |
| EAN-nr | 7391530090610 |
