Handtag Gustavsberg H10
Rek. pris 229 kr
fr.189 kr
Se priset!
Välj variant

H10
189 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Serie | H10 |
| Färg | Mässing, Svart |
| CC-mått | 160, 256 mm |
| Bredd | 182, 278 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 33 mm |
| Produkttyp | Håndtak |
| Garanti | 2 år |
