Handtag Gustavsberg H10cc 256 mm, Mässing
Rek. pris 290 kr
225 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
256 mm

H10
cc 256 mm, Mässing
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg H10 är ett modernt handtag med lättrad yta som gör det extra smidigt att greppa. Handtaget finns i olika färger med olika cc-mått.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199H10BR256 |
| Serie | H10 |
| Färg | Mässing |
| CC-mått | 256 mm |
| Bredd | 278 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Djup | 33 mm |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917725 |
| EAN-nr | 4065467172178 |
