Handtag Gustavsberg H4Färg: Krom, CC-mått: 160 mm
81 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom
CC-mått:
160 mm

H4
Färg: Krom, CC-mått: 160 mm
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag H4 i klassisk och stilren rak form. Finns att köpa i tre olika storlekar och i färgerna krom eller svart.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag H4 i klassisk och stilren rak form. Finns att köpa i tre olika storlekar och i färgerna krom eller svart.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199H4CR160 |
| Serie | H4 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Bredd | 168 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Djup | 27 mm |
| Typ | Handtag |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8917494 |
| EAN-nr | 7316181000450 |

