Handtag Gustavsberg H9
Rek. pris 229 kr
fr.178 kr
Se priset!
Välj variant

H9
178 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handtag Gustavsberg H9 är ett snyggt handtag i äkta solid ek. Handtaget finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Serie | H9 |
| Färg | Natur Ek, Svart Ek |
| CC-mått | 128, 256 mm |
| Bredd | 156, 284 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Djup | 28 mm |
| Produkttyp | Handtag, Håndtak |
| Garanti | 2 år |

