Handtag Noro Curve
Rek. pris 284 kr
215 kr
Se priset!

Curve
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Curve från Noro är ett minimalistiskt handtag i borstad krom som ger dina badrumsmöbler ett stilrent intryck.
Varumärke
NoroBeskrivning
Handtag Curve från Noro är ett minimalistiskt handtag i borstad krom som ger dina badrumsmöbler ett stilrent intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320140 |
| Serie | Curve |
| Färg | Borstad Aluminium |
| Höjd | 25 mm |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 22 mm |
| Längd | 190 mm |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 8917629 |
| EAN-nr | 7340032428681 |



