Handtag Vedum Akleja 128 ccBrunt Läder/Krom
309 kr
247 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Brun/Krom

Akleja 128 cc
Brunt Läder/Krom
247 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Vedum Akleja har en modern design med ett cc-mått på 128 mm och finns i RAL- kulör som passar till Vedums egna kulörer.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Akleja har en modern design med ett cc-mått på 128 mm och finns i RAL- kulör som passar till Vedums egna kulörer.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31036 |
| Färg | Brun/Krom |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 142 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Djup | 7 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936070912 |
